Robiony na zamówienie

20:38, gan_dalf
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 26 listopada 2006

Ulotki pojawiły się między godz. 13 a 14 na budynku szkoły mieszczącej obwodową komisję wyborczą na Cyrhli oraz przy drodze między szkołą a kościołem. W ulotkach tych kandydata nazwano Żydem i nawoływano, żeby górale nie głosowali na Żyda. Sprawę zgłoszono policji oraz komisarzowi wyborczemu w Nowym Sączu - powiedział przedstawiciel komisji.

Członkowie komisji usunęli ulotki rozwieszone w bezpośrednim sąsiedztwie lokalu wyborczego. Policjanci znaleźli jeszcze pięć takich ulotek na okolicznych płotach. - Prawdopodobnie było ich więcej, będziemy to ustalać, podobnie jak sprawcę lub sprawców tego wykroczenia - powiedział p.o. rzecznika policji w Zakopanem, Jakub Rogoziński.

czarownicazla.blox.pl

20:54, gan_dalf
sobota, 25 listopada 2006
Polak wpisał się na listę strzelców w 79. min, ustalając wynik meczu. Była to jego czwarta bramka w tym sezonie. Gospodarze prowadzili od 38. minuty, gdy gola zdobył Kyrgiakos. W tabeli Borussia zajmuje siódme miejsce. Nie zagrał tym razem kontuzjowany Jacek Krzynówek. Jego Wolfsburg zremisował 1:1 na własnym boisku z FC Nuernberg. Artur Wichniarek, który zdobył w tym sezonie już 5 goli, tym razem nie miał okazji, by wpisać się na listę strzelców. Werder Brema - jak oceniły światowe agencje - pokazał mistrzowską formę pokonując zespół Polaka - Arminię Bielefeld - 3:0 na swoim boisku. Wichniarek grał 90 minut. Werder, dla którego dwa gole zdobył Miroslav Klose, awansował na drugie miejsce w tabeli.
22:30, gan_dalf